Батько з В’єтнаму рятує сотні малюків від абортів

Тонг поховав понад 10000 малюків в перші пару років

Тонг Фуоко Фук з В’єтнаму показав всьому світу, що насправді означає безкорисливість. Все почалося в 2001 році, коли його дружина завагітніла.

Сидячи в коридорі лікарні, Тонг зауважив, як вагітні жінки входять в кабінет, а виходять з нього в сльозах. І без дитини.

1-otec-spasaet-detei-ot-abortov

 

Сенс того, що сталося дійшов до нього не відразу. Тонг не розумів, як можна вбити свою дитину. Вбити й навіть не поховати її по-людськи.

2-otec-spasaet-detei-ot-abortov

Ситуація неймовірно зворушила серце Тонга. На свої власні гроші будівельник вирішив купити землю під горою Хон Том, де б він міг ховати малюків, життя яких обірвалося, так і не розпочавшись. Отримавши дозвіл з госпіталю, Тонг поховав понад 10000 малюків в перші пару років.

Однак справжньою метою в’єтнамця було зовсім інше. Тонг сподівався, що вагітні жінки, відвідавши цвинтар, не захочуть більше позбавлятися від власних дітей.

3-otec-spasaet-detei-ot-abortov

Ідея вдалася: через деякий час матері, які через матеріальні труднощі не могли забезпечити своїй дитині майбутнє, почали звертатися до Тонга за допомогою.

Відповідь чоловіка вразила усіх до глибини душі. Тонг погодився взяти в свою сім’ю всіх потребуючих дітей. На кладовищі, колись наповненому сумом та жалем, був побудований будинок, що став рідним для понад 100 малюків.

4-otec-spasaet-detei-ot-abortov

Співчуваючи чужим бідам, Тонг погодився віддавати дітей назад матерям, коли їхні фінансові та сімейні труднощі залишаться позаду.

Щоб не заплутатися в іменах своїх 100 прийомних синів й дочок, Тонг придумав їм милі прізвиська. Наприклад, «Він» (честь) або «Там» (серце). Всі малюки носять як прізвище своєї матері, так і прізвище Тонга.

5-otec-spasaet-detei-ot-abortov

«Я буду продовжувати до самого останнього подиху, – говорить багатодітний батько. – Я сподіваюся, мої діти теж будуть допомагати людям, коли я піду з цього світу».

6-otec-spasaet-detei-ot-abortov

Очі дітей на цих фотографіях щиро світяться щастям, пише джерело. У такого батька багато чому можна повчитися!

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...