facebook

Україна втратила нові території на Донбасі

Кабінет міністрів України розширив перелік населених пунктів на Донбасі, непідконтрольних владі. У перелік таких включили село Заїченко у Волноваському районі Донецької області, розташоване на лінії зіткнення.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 16 вересня. Документ опубліковано на сайті Кабміну.

Були внесені зміни до розпорядження уряду від 7 листопада 2014 року № 1085 “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення”.

Заїченко сьогоднішнім рішенням включили до переліку населених пунктів, на території яких тимчасово не здійснюють свої повноваження органи державної влади. Також село виключили зі списку н.п., розташованих на лінії зіткнення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як йдеться в тексті в документі про зміни, які вносяться у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабміну №1085, “розділ “Донецька область” додатка 1 після позиції “с. Доля” доповнити позицією “с. Заїченко”.

Село Заїченко було захоплено окупантами в серпні 2014 року. У лютому 2015-го ЗСУ знищили позиції бойовиків “ДНР” біля села. З кінця 2015 року після захоплення Коминтернового проросійськими терористами було ускладнено сполучення з селами Водяне і Заїченко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...