Савченко в Москві. Адвокат Клиха і Карпюка просить Яценюка допомогти

Адвокат українців Станіслава Клиха і Миколи Карпюка просить екс-прем’єра Арсенія Яценюка про їхню підтримку, а поки на суд, який відбудеться в середу вранці, приїхала депутат Надія Савченко.

e78af95-savchenko-u-moskvi

Про Савченко у своєму Твіттері повідомив журналіст “Нової газети” Антон Наумлюк.

Надежда Савченко в Москве. Приехала на апелляцию по делу Карпюка и Клыха

“Надія Савченко в Москві. Приїхала на апеляцію у справі Карпюка і Клиха”, – написав він.

View image on Twitter

На апелляцию в ВС по делу Карпюка-Клыха приехала Савченко

 

Савченко хоче підтримати Карпюка й Клиха.

Раніше адвокат українців Іллля Новіков у своєму Facebook повідомив, що в середу о 10 годині в Верховному суді РФ буде слухатися апеляція на вирок українцям Миколі Карпюку та Станіславу Клиху.

Він також звернувся до Яценюка.

“Є ще одна людина, яку я хочу персонально попросити про підтримку. Це Арсеній Яценюк. Він жодним чином не винен в тому, що відбувається з Миколою і Стасом, і звичайно, нічим не зобов’язаний ні їм, ні мені. Але Карпюка і Клиха катували струмом, вибиваючи з них свідчення про те, що він в 1994 воював разом з ними в Чечні”, – написав Новіков.

“Коли восени 2015 ця історія випливла назовні і Арсенію Петровичу стали задавати питання журналісти, він вчинив як будь-яка нормальна людина – віджартувався.

Я б теж на його місці так зробив. А хто ні? Але взагалі сміятися немає чому, тортури були справжні, і вирок на 20 років реальний”, – написав він.

“Раз вже так вийшло, то саме Яценюку з усіх українських політиків найбільше доречно було б зараз включитися в кампанію на підтримку Карпюка і Клиха, яку нам належить вести в найближчі місяці в Європі і в США”, – додав захисник Клиха і Карпюка.

Новіков також опублікував фрагмент допиту Карпюка про Яценюка і Тягнибока.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...