Вчені розповіли, від чого залежить, як буде старішати жінка

Найголовніша косметологічна проблема – старіння зовнішності – виявилася вивчена американськими вченими з точки зору спадковості. Нове дослідження завершилося висновком про те, що старість жінок настає з тією ж швидкістю, що і у їх матерів.

203e8c641564acae9792750b60ea8bb7

За даними Федерального Агентства Новин, група науковців з США протягом тривалого періоду часу аналізувала процеси, що відбуваються у жінок і їхніх матерів під час старіння. У підсумку вони прийшли до висновку, що спостерігаються ними явища у представниць двох поколінь проходили однаково. Зокрема, дослідники заявили, що «до 35 років у матерів і дочок починають з’являтися схожі зморшки в області очей, губ, шиї і лоба».

Повідомляється, що в цьому експерименті взяли участь близько двадцяти осіб – жінок і їхніх матерів у віці від 19 до 90 років. Зразки тканин, будова черепа, – все це було ретельно вивчено дослідниками в ході цього розслідування. Крім цього, фахівці здійснили 3D-моделювання, що дозволило встановити особливості в будові осіб у жінок.

«Не дивлячись на неминучі відмінності в будові черепа у матері і дочки, склад клітинних тканин у них практично однаковий, це і визначає схожість їх старіння», – повідомили автори дослідження.

Раніше біологи прийшли до висновку, що старіння жінки прискорюється після настання менопаузи. При цьому на динаміку процесу істотно впливає пов’язана з даними станом безсоння.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...