Чоловік привіз її на останню хіміотерапію. А тепер увага на букет троянд!

Починаючи з грудня 2015 року, героїня цієї історії на ім’я Аліса проходила регулярні курси хіміотерапії. За час боротьби з хворобою вона пережила 3 найскладніших операцій, і ось їй чекала остання хіміотерапія. Бред, чоловік Аліси, дуже хотів зробити для неї приємний сюрприз, якось зазначивши цю подію, пише джерело. З цією метою він відкрив сторінку, на якій кожен, дізнавшись історію Аліси, міг пожертвувати N-ну суму на троянди для жінки…

buket-roz-5

 

«Сьогодні останній день хіміотерапії у моєї дружини. За цей час я зрозумів, що я в захваті від її сили, мужності й ставлення до життя. Попереду у неї ще кілька операцій, але принаймні хіміотерапія позаду, і це величезний крок вперед. Мені дуже хочеться зробити для неї щось особливе, щоб довести, як сильно я її кохаю і як підтримують її сім’я і друзі!»

buket-roz-4

«Також мені хотілося б увічнити її історію боротьби з недугою, заснувавши благодійний фонд допомоги жінкам з раком грудей в її честь. Це я зробив потай від неї разом з її друзями та рідними.

Мені захотілося буквально осипати її квітами, і завдяки допомозі небайдужих людей мені це вдалося! Кожна з троянд обійшлася в 10 $, квіти довелося бронювати в двох квіткових магазинах. Це було неймовірне видовище, коли їх почали привозити!»

buket-roz-1

«Якщо порахувати всіх людей, які вирішили придбати троянду в допомогу для хворих на рак, то вийде більше 170 сімей. Коли відмітка досягла 500 квітів, я попросив зупинити процес. Цього вистачало! Щоб вмістити всі квіти потрібно близько 36 ваз!»

buket-roz-2

«Після того, як я подарував квіти дружині, ми поділилися ними з її ініціативи з іншими онкохворими людьми. Це був самий зворушливий момент. Багато людей плакали. І від того, що ми ділилися всім цим – квітами, емоціями, надією – народжувалося відчуття неймовірної радості. Спасибі всім величезне за цю підтримку!»

buket-roz-1

Ось так зворушливо Бред привітав дружину з подоланням одного з етапів в боротьбі з раком. Ми бажаємо Алісі якнайшвидшого одужання!

Джерело.

Вам також може бути цікаво...