Українці пропонують скоротити робочий тиждень до 4 днів

На офіційному сайті президента Петра Порошенко зареєстрували електронну петицію, в якій українці просять скоротити тривалість робочого часу на тиждень до 36 годин, а робочий тиждень до 4 днів.

Про це йдеться в петиції на сайті президента.

727158_w_300-625x484

“В Європі працівники працюють значно менше українців, але мають більш високі показники продуктивності праці і тривалості життя, не кажучи про його рівні. У зв’язку з прийняттям українцями західних цінностей, пропоную: тривалість робочого часу на тиждень скоротити до 36 годин. Робочий тиждень скоротити до 4-х днів (9 годин – на 4 дні). Законодавчо закріпити обідню перерву тривалістю не менше 1 години”, – йдеться в петиції.

Поки пропозицію підтримали лише 50 осіб. Збір голосів триватиме 90 днів. Електронна петиція розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тис підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня оприлюднення петиції.

Нагадаємо, на сайті президента України Петра Порошенка українці звернулися з вимогою повернути в сітку телепрограм фільм режисера Ельдара Рязанова “Іронія долі, або З легким паром!”.

Відповідна петиція з’явилася в четвер, 22 вересня. На сьогодні зібрала 15 підписів з необхідних 25 000.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...