facebook

6 продуктів, які варто купувати не економлячи

У продуктовому магазині чи супермаркеті ми завжди шукаємо способи скоротити наші витрати.

Проте бувають такі продукти, які мають коштувати не дешево.

35c3e6d-chokolad-300

The Huffington Post публікує перелік товарів на яких не варто економити, якщо ви не хочете ошукати самі себе та зіпсувати власне здоров’я.

Мед

У 2011 році у США вибухнув “медовий скандал”. Тоді було виявлено, що багато дешевих медів, які завозять з Китаю, є підсолодженим кукурудзяним сиропом.

Для збільшення об’ємів продукту у мед підмішують також цукор, борошно, картопляну патоку, крейду і крохмаль. Найбільш підступні “виробники” ще й розігрівають мед з добавками, щоб він став одноріднішим.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Гарний мед не може коштувати дешево, тож не спокушайтеся на ціну.

Для збільшення об’ємів продукту у мед підмішують також цукор, борошно, картопляну патоку, крейду і крохмаль.

Оцет бальзамічний

Пляшка за 6 доларів у супермаркеті не справжній “бальзамік“, – зазначає видання.

Найчастіше, це до 50% червоного винного оцту, який був зафарбований та підсолоджений.

Якщо ви хочете купити реальний соус, то готуйте гаманець, бо він їхатиме до вашого продуктового магазину із не близьких світів.

Оливкова олія

Так, навіть оливкова олія є предметом для шахрайства. Нещодавнє викриття показало, що приблизно 80% оливкових олій розводили більш дешевими сортами, а іноді й повністю іншими видами олій.

На пляшці обов’язково шукайте слова “першого холодного віджиму” і дату збору врожаю, щоб переконатися, що отримуєте бажане.

Приблизно 80% оливкових олій розводили більш дешевими сортами, а іноді й повністю іншими видами олій. Фото livfriis/Depositphotos

Кленовий сироп

Сироп, який так смакує до млинців, не завжди є соком клену.

Часто у ньому фіксують великий вміст фруктози, кукурудзяного сиропу, барвників, консервантів, а також штучних і натуральних ароматизаторів.

Насправді ж кленовий сироп виробляється лише з кленового соку, який був згущується.

 ШоколадДешевий шоколад не роблять з маслом какао, – речовиною, яка дає шоколаду його консистенцію, – використовують більш дешеві олії.

Це впливає не тільки на його текстуру, але й на смак. Якщо ви спробуєте шоколад вищої і нижчої якості то зрозумієте, що у другому більше відчувається цукор, ніж інші смаки.

М’ясо

У тваринництві наразі активно застосовуються гормони, антибіотики та інші хімічні речовини, що сприяють росту і дозріванню худоби та птиці.

Так, м’ясо більш високої якості коштує набагато дорожче, ніж інші варіанти у магазині.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...