facebook

Паралімпіада: України здобула вже 92 медалі

За результатами восьмого дня Паралімпіади Україна здобула чотири золотих, чотири срібних та три бронзові медалі.

Таким чином збірна виборола 92 медалі загалом і тримається на третьому місці у загальному заліку після Китаю та Британії.

160912060200_maksym_krypak_denys_dubrov_dmytro_vanzenko_ukraine_paralympics_2016_640x360_getty_nocredit

Золото збірній Україні у Ріо принесли плавці Євгеній Богодайко, Максим Крипак, Геннадій Бойко та Сергій Ємельянов у змаганнях з параканое.

Срібні нагороди для збірної вибороли атлетка Марія Помазан у штовханні ядра, плавці Дмитро Виноградець та Денис Дубровта Наталія Лагутенко у змаганнях з параканое.

Плавці Антон Коль, Сергій Паламарчук та Ірина Соцька принесли збірній бронзові медалі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Перше місце у загальному заліку тримає Китай, збірна Великої Британії – на другому місці. До закінчення Паралімпіади у Ріо залишилось два дні.