НА ФОНД КАТЕРИНИ ЮЩЕНКО ЗАВЕЛИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ

Кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього”.
Проти фонду Катерини Ющенко Україна 3000 відкрили кримінальне провадження, повідомила на своїй сторінці у Facebook сама дружина третього президента України Віктора Ющенка.

За її словами, кримінальне провадження відкрили з приводу коштів, зібраних на будівництво “Лікарні майбутнього”.

yushhenko-z-druzhynoyu

Катерина Ющенко повідомила, що за минулі 5 років вони пережили 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція. Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного у діях фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяку на розкрадання, присвоєння, нецільове використання зібраних благодійних коштів.

“Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу. Цього разу кримінальне провадження правоохоронні органи отримали за зверненням від однієї дуже цікавої організації – Громадська безпека і розвиток. Вона зареєстрована у листопаді 2015 року у місті Херсон. Раніше це об’єднання називалося Нове слов’янське покоління. Його представляють відкриті сепаратисти, які кілька років тому хотіли створити сепаратистську Херсонську народну республіку “, – розповіла керівниця фонду.

Також Ющенко закликала правоохоронні органи розібратися у ситуації і припинити антиукраїнську діяльність організації Громадська безпека і розвиток (м.Херсон) та її ідеологів Тетяни Томіліної й Олександра Гуляєва.

Раніше губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль оприлюднив інформацію про внески олігархів у проект Лікарня майбутнього часів президентства Віктора Ющенка, які, за його словами, були розкрадені.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...