Параолімпійці здобули ще 17 нагород і вивели Україну на третє місце

Яскраво, потужно і просто неймовірно виступила національна паралімпійська збірна команда у другий день змагань – 9 вересня.

02_1a887

Тільки за вчора українцям вдалось взяти 17 високих нагород, серед яких – 6 золотих, 5 срібних та 6 бронзових, та вибороти у загальному рахунку 26 медалей – 7 золотих, 6 срібних та 13 бронзових, пише КУРС з посиланням National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee.

Крім того, у другий день змагань паралімпійцям вдалось переміститись з 9-ї сходинки на 3-тю у заліку за кількістю золотих нагород, а також національній збірній команді України вдалось утримати третю сходинку за загальною кількістю медалей, уступивши лідерам – команді Китаю (20 золотих, 17 срібних та 12 бронзових нагород) та Великобританії (12 золотих, 6 срібних та 9 бронзових нагород).

Параолімпійські медалісти України 9 вересня:

№з/п Вид спорту Вид

програми

Клас Прізвище, ім`я Область Місце Результат
1 дзюдо 57 кг В2 Черняк Інна Запорізька І  
2 легка атлетика 100 м Т35 Цвєтов Ігор Миколаївська І 12.31

12.22WR               (у попередніх забігах)

3 плавання 100 м н/сп S1 Бойко Геннадій Миколаївська І 2:08.01 WR
4 плавання 50 м в/с S10 Крипак Максим Харківська І 23.33 ER
5 плавання 100 м н/сп S11 Залевський Дмитро Донецька І  1:06.66 WR
6 плавання 100 м бат S8 Істоміна Катерина м.Київ І 1:09.04 PR
7 плавання 50 м в/с S7 Богодайко Євгеній Полтавська ІІ 27.64 ЕR
8 плавання 50 м бат. S6 Хруль Оксана Полтавська ІІ 36.45
9 стрільба кульова Р2-пневматичний пістолет, 10 м, 40 пострілів SH1 Ковальчук Ольга Одеська ІІ 191.2
10 дзюдо 73 кг В2 Соловей Дмитро м.Київ ІІ  
11 дзюдо 63 кг В2 Гусева Ірина Рівненська ІІ  
12 плавання 100 м н/сп S2 Соцька Ірина Донецька ІІІ 2:21.98
13 плавання 100 м н/сп S1 Коль Антон Дніпр-ська ІІІ 2:27.45
14 дзюдо 81 кг В2 Косінов Олександр Рівненська ІІІ  
15 плавання 100 м н/сп S2 Паламарчук Сергій Миколаївська ІІІ 1:49.76
16 плавання 50 м в/с S10 Дубров Денис Дніпр-ська ІІІ 23.75
17  

плавання

 

eстафета 4х50 м в/с змішана-20pts

S6

S4

S7

S3

 

Свідерська Ольга

Деревінський Андрій

Богодайко Євг<

Джерело - http://kurs.if.ua/

Вам також може бути цікаво...