НЕ РОЗКРИЛИСЯ ПАРАШУТИ: ПІД МИКОЛАЄВОМ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ ШОКУВАЛИ ОЧЕВИДЦІВ

У Миколаєві, під час відпрацювання стрибків із парашутом, загинули двоє офіцерів 79-ій окремої аеромобільної бригади. Під час десантування у них не розкрилися парашути.

Про це повідомляє “Преступности.НЕТ” із посиланням на очевидців події.

 desantirovanie

За словами джерел видання, надзвичайна подія сталася близько 13:00 на Тернівському полігоні, розташованому поблизу Миколаєва.

“Відпрацьовували десантування із вертольотів з висоти 3000 метрів. У двох досвідчених офіцерів, які неодноразово виконували подібні стрибки, не розкрилися парашути. Смерть наступила миттєво”, – розповіли очевидці події серед військовослужбовців 79-ій окремої аеромобільної бригади.

Як в згодом з’ясувалося, командування вирішило провести під час відпрацювання стрибків десантниками навчання, скинувши з вертольота два муляжі, щоб перевірити реакцію аварійно-рятувальної команди і медиків. Присутні на полігоні, в тому числі військовослужбовці, не були повідомлені про це, в результаті чого і сприйняли даний факт як загибель двох військових, у яких не розкрилися парашути під час стрибка.

“Ніяких загиблих немає. Це були навчання. Всі стрибнули, все нормально, всі живі”, – заявив виконуючий обов’язки командира 79-ки Юрій Сидоренко.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...