Модель з Франківська втекла від італійського чоловіка-мільйонера

Чоловік уже подав до суду та звинуватив дружину в крадіжці кількох тисяч євро при втечі.

Карколомна історія української Попелюшки перетворилася на міжнародний скандал. Італійська преса смакує подробиці втечі “Міс України-2013” від свого заможного чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.

2_66ef6

Пара побралася всього півроку тому в мерії. Урочисте весілля планували відіграти восени. Про зникнення дружини нічого не свідчило, твердить чоловік.

“Того дня вона була вдома, спокійна, зі мною. Пішла на кухню, приготувала каву для людей, що в нас ремонтували кондиціонер. Повернулась до мене і сказала: коханий, я вийду на мить, хочу подихати свіжим повітрям”, – розповідає Джанлука Червара.

Непомітно зоставивши на парасольці в коридорі свої ключі від квартири і обручку, жінка пішла назавжди.

За кілька днів чоловік побачив її фотографії в інтернеті – в іншій країні та з іншими чоловіками.

“Думаю, що квитки їй купили заздалегідь. Судячи з її фото, вона не поїхала бідувати, вона в Нью-Йорку, повернулась до роботи моделлю, у неї багато красивих фото з 5-зіркового готелю”, – каже італієць.

Свою версію вже з Нью-Йорка розповідає Анна Заячківська.

“Не маючи квитків, поїхала на центральну зупинку, купила квиток в одну сторону до Рима. І вже наступного дня купила квиток в Америку – я не знала, куди я їду”, – спростовує спланованість утечі жінка.

Попелюшці з Івано-Франківська ще кілька років тому збирали гроші однокурсники на квиток до Києва, де Анна виграла конкурс краси. До Італії вона потрапила вже українською “королевою”, і там на вечірці познайомилася зі старшим від неї на 20 років Джанлукою. Анна переїхала до нього в студію у центрі Мілана, вікна котрої виходять на головний міський собор. Здавалося, казка має щасливий фінал. Однак українка пояснює: чоловік її бив.

“Мене кинули на підлогу добряче. Я дуже перелякалася”, – каже вона.

Коли це сталося вперше, Анна втекла до України. Але не змогла розповісти батькам. Джанлука приїхав по неї, перепросив і забрав назад.

“Я дала йому другий шанс. Бо я хотіла збудувати те, що планувала, – сім’ю”, – твердить Анна.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...