“Українець має дурну натуру”: Притула закликав припинити мрії про членство в ЄС

Вступ у Європейський Союз може спричинити багато проблем для України, та не буде таким фінансово вигідним, як, наприклад, для Польщі. Таку думку під час прес-конференції, яку проводило видання “Аргументи і факти”, висловив телеведучий та актор Сергій Притула, передает varota.com.uа. За його словами, для того, аби жити по-європейськи, не обов’язково ставати членом ЄС.

 

“Щоб почерпнути все найкраще з ЄС – моделі, схеми, принципи, відсутність корупції – не обов’язково треба лізти з головою у цю структуру. З одного боку, це дуже круто, правильно, що ми цього прагнемо, що держава своїм чітким вектором вказала на євроінтеграцію, але перебування у цій структурі спричинить дуже багато клопотів. Я не впевнений, що керівництво держави має такі мускули, щоб вибивати з керівництва ЄС преференції, бонуси, компенсації, як свого часу робив Кваснєвський (Олександр Кваснєвський, колишній президент Польщі. – Ред.), коли Польща входила в ЄС”, – зазначив Притула.

Окрім цього, на думку телеведучого, населення України бездумно возвеличує Європейський Союз, не розуміючись на принципах роботи цього об’єднання.

“Українець має таку дурну натуру, що він спочатку щось ефемерно возвеличує – людей, ідеї, процеси – а потім, коли стикається з цим лоб у лоб, прозріває. Тому, як колись казав Булгаков (російський письменник Михайло Булгаков. – Ред.) “Ніколи і нічого не просіть! Самі запропонують і самі все дадуть”.

Я не ліз би так у ЄС, про який ми нічого не знаємо. Люди в Україні не обізнані з принципами діяльності цього об’єднання. Ми просто знаємо, що там класно… Давайте переймати на себе їхні моделі, і коли в нас тут усе буде гарно працювати, вони прийдуть і самі попросять”, – переконаний Притула.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...