«Я КЛЯНУСЬ, Я ЇЇ НЕ ВБИВАВ», – ПІДОЗРЮВАНИЙ У ВБИВСТВІ КАТЕРИНИ ЛИТКІНОЇ (ВІДЕО)

Апеляційний суд Волинської області залишив під вартою юнака, підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної, передає ВолиньPost

Нагадаємо, що на початку серпня з’явилась інформація про те, що у місті Нововолинськ зникла неповнолітня дівчина. Більше, ніж через тиждень, дівчину знайшли мертвою на місцевому териконі.

Lytkina-759x484

Згодом правоохоронці встановили особу підозрюваного. Ним виявився 16-річний брат колишнього хлопця Катерини Литкіної.

Після того, як йому оголосили підозру, слідчі звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. Слідчий суддя ухвалив затримати та помістити підозрюваного під варту на 60 діб.

Однак захисник підозрюваного подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати ухвалу слідчого судді, а самого юнака відпустити додому під нагляд батьків.

В судовому засіданні адвокат підозрюваного наголошував на тому, що наразі підозра не є обґрунтованою, оскільки ще немає висновку судмедекспертизи. Мовляв, нині є лише довідка, в якій вказано, що причиною смерті Катерини Литкіної став роздроблений череп, однак не доведено, що це відбулось внаслідок насильницьких дій.

Крім того, сам юнак, за словами захисника, дуже активно співпрацює зі слідством. Нібито за час трагедії він вже кілька разів був закордоном, однак щоразу повертався.

Сам підозрюваний також просив відпустити його додому.

«Я клянуся, я її не вбивав», – запевняв хлопець.

Проте прокурор та слідчий категорично заперечували проти задоволення апеляційної скарги адвоката підозрюваного. На думку правоохоронців, наразі ще є ризики того, що хлопець може втекти.

Зрештою колегія суддів Апеляційного суду Волинської області залишила апеляційну скаргу адвоката підозрюваного без задоволення.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...