Путін в інтерв’ю Bloomberg згадав, як Львів “був частиною Польщі”

Російський президент застеріг від “перегляду територіальних підсумків Другої світової війни”.

156942
Російський президент Володимир Путін заявив, що вважає небезпечним переділ територій у світі. Про це він сказав у спеціальному інтерв’ю головному редактору Bloomberg Джону Миклетвэйту на полях економічного форуму у Владивостоці. Задаючи Путіну в ході інтерв’ю питання про територіальні суперечки з Японією і Китаєм, редактор жартома поцікавився, чи не хоче Росія “віддати” Калінінград.

У відповідь Путін категорично засвідчив, що Росія не має наміру цього робити. При цьому він згадав про світопорядку до Другої світової війни. “Я вам скажу без всяких жартів. Якщо комусь хочеться почати переглядати підсумки Другої світової війни, давайте спробуємо подискутувати на цю тему.

Але тоді треба дискутувати не з Калінінграду, а в цілому за східним землям Німеччини, Львову, який був частиною Польщі, і так далі, і так далі. Там є і Угорщина, є і Румунія”, – відразу ж заявив Путін.

“Якщо комусь хочеться розкрити цей ящик Пандори і почати з ним працювати, – будь ласка, прапор в руки, починайте”, – висловив свою думку російський президент. Під час інтерв’ю питання про захоплений Росією у України півострів Крим не пролунало, як і в цілому тема російської агресії в Україні.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що, можливо, відомий американський ведучий, легенда ТВ Ларрі Кінг міг отримати $ 225 тис. за інтерв’ю у Миколи Азарова, для якого він спеціально приїзджав у Київ на запрошення тодішнього режиму в 2011 році. За словами колишнього журналіста, народного депутата Сергія Лещенко, про це можуть свідчити записи “чорної бухгалериї” Партії регіонів.

В Росії вже пропонували Польщі, Угорщини та Румунії поділити Україну. Відповідний офіційний лист з Держдуми РФ надійшло від імені скандального лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...