Російського режисера не пустили до Канади

Російському режисерові Олексію Мізгірєву відмовили у візі для участі у кінофестивалі в Торонто

 mizgirev-main

На фестивалі мають представити фільм росіянина “Дуелянт”, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

За даними компанії, сьогодні посольство Канади відмовило Мізгірєву в отриманні візи, “тим самим, зробивши неможливим його приїзд на кінофестиваль, де має відбутися світова прем’єра його фільму”.

У відповіді, яку отримав режисер, зазначено, що після ретельного вивчення поданих документів, співробітник візового відділу не зміг достовірно встановити “мету візиту”, і визнав її непереконливою.

“У нас немає впевненості в тому, що по закінченні вашого тимчасового візиту ви залишите Канаду”, – відповіли у посольстві.

“Це обурлива ситуація, пояснення якої я не бачу. Головний канадський кінофестиваль зі світовою популярністю і репутацією запрошує режисера великого міжнародного проекту, проведеного у співпраці з голлівудською компанією Sony Pictures, а співробітник посольства вважає, що режисер раптом скористається цим запрошенням і залишиться в Канаді”, – обурився Олександр Роднянський, глава компанії “Нон-стоп Продакшн”, що займається виробництвом фільму “Дуелянт”.

Довідка: Міжнародний кінофестиваль в Торонто, який проводиться в Канаді з 1976 року, на сьогоднішній день є одним з найпрестижніших кінооглядів.

Кінофестиваль у Торонто не має конкурсу і професійного журі, переможця визначаються за підсумками глядацького голосування.

Крім стрічки Мізгірєва на фестивалі мають представити нові роботи Джима Джармуша, Ксав’є Долана, Франсуа Озона, Тома Форда та інших режисерів.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...