Російського режисера не пустили до Канади

Російському режисерові Олексію Мізгірєву відмовили у візі для участі у кінофестивалі в Торонто

 mizgirev-main

На фестивалі мають представити фільм росіянина “Дуелянт”, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

За даними компанії, сьогодні посольство Канади відмовило Мізгірєву в отриманні візи, “тим самим, зробивши неможливим його приїзд на кінофестиваль, де має відбутися світова прем’єра його фільму”.

У відповіді, яку отримав режисер, зазначено, що після ретельного вивчення поданих документів, співробітник візового відділу не зміг достовірно встановити “мету візиту”, і визнав її непереконливою.

“У нас немає впевненості в тому, що по закінченні вашого тимчасового візиту ви залишите Канаду”, – відповіли у посольстві.

“Це обурлива ситуація, пояснення якої я не бачу. Головний канадський кінофестиваль зі світовою популярністю і репутацією запрошує режисера великого міжнародного проекту, проведеного у співпраці з голлівудською компанією Sony Pictures, а співробітник посольства вважає, що режисер раптом скористається цим запрошенням і залишиться в Канаді”, – обурився Олександр Роднянський, глава компанії “Нон-стоп Продакшн”, що займається виробництвом фільму “Дуелянт”.

Довідка: Міжнародний кінофестиваль в Торонто, який проводиться в Канаді з 1976 року, на сьогоднішній день є одним з найпрестижніших кінооглядів.

Кінофестиваль у Торонто не має конкурсу і професійного журі, переможця визначаються за підсумками глядацького голосування.

Крім стрічки Мізгірєва на фестивалі мають представити нові роботи Джима Джармуша, Ксав’є Долана, Франсуа Озона, Тома Форда та інших режисерів.

За матеріалами: http://www.depo.ua/

Вам також може бути цікаво...