“Маму” Вєрки Сердючки, акторку Інну Бєлоконь та її 18-річну доньку побили на Сорочинському ярмарку

В ніч на п’ятницю, з 18 на 19 серпня, на Сорочинському ярмарку 12 осіб ромської національності сильно побили “маму” Вєрки Сердючки, акторку Інну Бєлоконь та її 18-річну доньку Яну, повідомляє ТСН.

20_main_ukr

Зазначається, що у дівчини травмована щелепа, Інна ж отримала численні забої обличчя.

Український артист Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, розповів подробиці побиття його колеги Інни Бєлоконь на Сорочинському ярмарку.

В коментарі журналістам ТСН Данилко зізнався, що сьогодні зміг вперше за три дні зв’язатися із Інною.

За словами Андрія, наразі Бєлоконь почувається більш-менш добре.

Данилко розповів, що наразі Інна перебуває у Сорочинцях, де стався страшний інцидент.

“Вона перебуває у Сорочинцях досі. Вона каже, що не може зараз зі мною розмовляти, вона не сама була. Завтра, я гадаю, що вже дізнаюся, що насправді сталося і через що”, – зауважив артист.

Як передає ТСН, більше за все Данилка обурює, як така страшна подія могла статися на такому знаменитому заході, як Сорочинський ярмарок.

“Я взагалі думаю, як на такому заході, як Сорочинський ярмарок, який володіє статусом всеукраїнської події, таке могло статися. Я шокований. Як це все охороняється? Як так може бути, щоб 12 осіб побили дівчат. Це жах”, – обурюється Андрій.

Данилко повідомив, що, окрім Інни та її 18-річної доньки Яни, постраждала ще одна дівчина. І якщо Бєлоконь та її доньку не госпіталізували, то дівчину забрала швидка.

“Це 12 осіб, вони були напідпитку.

Я так розумію, що це сталося у кафе, яке сезонно робить її чоловік Олег. Його не було тоді. Це сталося вночі, з 18 на 19 серпня. Я так розумію, вони пили у цьому кафе. Я думаю, що організаторам варто замислитися. Мають бути організовані якісь служби на час проведення ярмарки. Тому що кількість людей, яка там буває, просто зашкалює”, – підсумував Андрій.

Як повідомляє УНІАН, у поліції Полтавської області підтвердили, що даний факт був: “Інна Білоконь написала заяву про побої особами ромської національності. Відкрито кримінальне провадження”.

Однак, на сайті поліції області інформація про інцидент поки відсутня.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...