Поліція не захотіла займатися ДТП, яку приховала начальник поліції Харкова (відео)

Голова Управління патрульної поліції Харкова Ольга Юськевич скоїла ДТП та намагалася залишити місце пригоди. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав автор та ведучий програми “Надзвичайні Новини” Костянтин Стогній.

yuskevich

“Ось дивишся часом відео і поперемінно переповнює обурення по відношенню то до однієї сторони конфлікту, то до іншої.

І в цілому, розумієш, що за великим рахунком, можна виставити претензію і провокаторам, що ганяються в пошуках смаженого і до застуканної на порушенні чиновниці. Але. Треба завжди пам’ятати, що одна сторона конфлікту – це приватні особи ( активісти, волонтери, громадські діячі…), а з іншого – чиновник. Більш того, не просто чиновник, а представник влади, який найнятий нас з вами захищати. І ось цей правоохоронець навіть не знає елементарних правил.

Тобто карає інших, при цьому не маючи елементарної кваліфікації.

Начальниця навіть не розуміє що це два різних поняття: відшкодування шкоди ( яку учасники ДТП можуть вирішити самі полюбовно) та вчинення ДТП (за який треба нести відповідальність)

Ну, що я тут мусолю? Подивіться самі”, – пропонує журналіст

Нагадаємо, Ольга Юськевич – харків’янка, має дві вищі освіти: екологічну та юридичну. Нібито на загальних умовах подала заявку на вступ у нову поліцію в Києві, де успішно пройшла всі етапи відбору.

Після десятитижневого навчання була закріплена за екіпажем у патрулюванні, а згодом перейшла працювати в відділ моніторингу. 28 жовтня була переведена в Харків на посаду заступника начальника патрульної служби.

7 листопада наказ про призначення, яке відбулося в рамках планової ротації керівників, підписала голова Нацполіції Хатія Деканоїдзе.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...