Twitter заблокував 235 тисяч акаунтів за пропаганду тероризму

З лютого 2016 року керівництво Twitter заблокувало 235 тис. акаунтів за порушення правил соцмережі про пропаганду тероризму.

People holding mobile phones are silhouetted against a backdrop projected with the Twitter logo in this illustration picture taken in  Warsaw September 27, 2013.   REUTERS/Kacper Pempel/Illustration/File Photo     GLOBAL BUSINESS WEEK AHEAD PACKAGE - SEARCH "BUSINESS WEEK AHEAD JULY 25" FOR ALL IMAGES

Про це повідомляється в блозі сервісу, передає РБК. У повідомленні говориться, що кількість щоденних блокувань акаунтів збільшилася більш ніж на 80%. Особливо, багато каналів блокується відразу після терактів. В цілому за останній рік в Twitter було заблоковано 360 тис.

акаунтів.

При цьому сервіс продовжує використовувати інші технології, які допомагають боротися з порушеннями політики Twitter. Раніше в Twitter повідомляли про блокування понад 125 тис. акаунтів, пов’язаних з терористами, з середини 2015 року. Тоді в компанії відзначили, що більшість акаунтів мали відношення до терористичної організації «Ісламська держава».

Джерело.

Вам також може бути цікаво...