Затримані у Львові терористи виявились добровольцями з ОУН

Учора СБУ рапортувала про затримання пятьох терористів, які планували підірвати залізничні колії під Львовом. Одного з підривників затримали під час закладаня вибухівки біля села Дубляни. Інших під час спецоперації. Як згодом виявилось троє з них є членами добровольчого руху ОУН.

Про це йдеться на офіційній сторінці ОУН у Facebook.

“Вчора у Львові без жодних пояснень, без жодних пред’яв або звинувачень затримано трьох добровольців батальйону ОУН, активістів добровольчого руху ОУН – друга Партизана, друга Негідника та друга Шпіка. Ми не маємо жодної інформації щодо причин затримання, але очевидно, що воно обумовлено їх активною позицією проти влади внутрішньої окупації та московського патріархату в Україні; вони брали активну участь в акціях Добровольчого Руху ОУН проти цього. Наразі хлопці перебувають у відділку СБУ”, – йдеться у повідомленні.

ОУНівці затримання називають помстою за активну боротьбу проти влади.

“Розпочаті репресії проти ОУНівців є актом помсти Москви через своїх агентів у СБУ за погром російських банків та перешкоджання московській “мирній” ході. Тим більше що після цих акцій нашому Провіднику другу Буревію повідомляли про те, що “помста не забариться”, – вважають там.

У СБУ кажуть, що під час обшуків у затриманих вилучили велику кількість вогнепальної зброї, вибухівки, гранатомети РПГ-7 та РПГ-26, гранати РГО, Ф-1, РГД–5, п’ять кілограмів вибухівки марки IХ 25 та 600 грамів тротилу, три електродетонатори, три пістолети та набої різного калібру.

Нагадаємо, російський суд засудив бійця батальйону “Азов” Максима Філатова до 6 років колонії суворого режиму у звинуваченні за спробу здійснення теракту на території Криму.

джерело http://gazeta.ua/

Вам також може бути цікаво...