Розваги закінчились трагедією: В Києві трагічно загинули двоє молодих людей

У п’ятницю, 11 січня, під час катання на снігу по Київському водосховищу провалилися під кригу три чоловіка. Одному з них вдалося врятуватися самостійно. Про це повідомила прес-служба ДСНС у Київській області.

 

 

Інцидент стався на водосховищі у селі Страхолісся, що на Київщині. Як зазначається, двоє чоловіків вибратися на поверхню не змогли. Як зазначили у ДСНС, орієнтовна відстань від місця провалу під кригу до берега складає 2 кілометра, орієнтовна глибина – 10 метрів.

Рятувальники 12 січня розпочали пошукову операцію, яким допомагали водолазна група, національна поліція та чоловік, який зміг врятуватися. До пошуку зниклих також було залучено два катери на повітряній подушці “Марс”.

Станом на цей день на 14:00 тіло одного зі зниклих чоловіків піднято на поверхню. Наразі тривають пошуки другого чоловіка.

Як повідомляди раніше, в Мелітополі на замерзлому ставку під дитиною тріснув лід. Інцидент стався в центральному міському парку Мелітополя. Як розповіли свідки, хлопчик вибіг на центр ставка, від чого тонкий лід не витримав і тріснув.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...