У Польщі відновлять пошуки “золотого потяга” нацистів

Наступного тижня поблизу міста Валбжих, що в південно-західній частині Польщі, відновляться пошуки так завного золотого потяга нацистів.

Про це повідомляє Польське радіо.

384909124

“Німецький потяг періоду Другої світової війни, в якому ніби-то знаходиться награбоване золото, розшукуватиме фірма Піотра Копера та Андреаса Ріхтера, які торік у серпні оприлюднили інформацію про мниму знахідку”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що пошуково-розвідувальні роботи будуть проводитися в районі 65-кілометра залізничної лінії, що з’єднує міста Валбжих і Вроцлав.

Нагадаємо, влітку минулого року двоє чоловіків повідомили про те, що їм відоме місцезнаходження легендарного “золотого потягу” нацистів, який міг перевозити золото, коштовності, твори мистецтва і зброю та зник наприкінці 1944 року.

Чоловіки підкріпляли свої відомості знімками з георадару.

До пошуків підключилася держава – зокрема, було надано дозвіл на використання армії в пошуках. За словами заступника міністра культури Польщі, “золотий потяг” існує з ймовірністю 99%. В той же час голова центробанку Польщі заявляв, що історія з золотим потягом – лише качка.

link_n7VW2mNZaiboFNxPbgBykdvg5g6F4Jl0,own

джерело http://www.eurointegration.com.ua/

Вам також може бути цікаво...