В Івано-Франківську поліція вилучила з сім’ї 10-місячну дитину

В Івано-Франківську правоохоронці вилучили з сім’ї 10-місячну дитину через неналежний догляд за нею. Дитину помістили до лікувального закладу.

Про це повідомляє Ювенальна превенція Прикарпаття.
«Працівниками було перевірено сім’ю з обласного центру, яка неодноразово мала зауваження від поліцейських, однак ситуація залишилась незмінною, в квартирі так само брудно, всюди розкидані речі, а 34-річна мати 10-місячної донечки перебувала разом із своєю матір’ю в нетверезому стані та неналежно доглядала за дитиною. Враховуючи ризики та можливу загрозу для дівчинки інспектором ювенальної превенції було прийнято рішення про вилучення дитини із сім’ї та поміщення до лікувального закладу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відносно матері складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 184 «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» КУ та повідомлено Службу у справах дітей для вжиття спільних заходів щодо захисту прав та інтересів дитини.

Нараз, працівники ювенальної превенції області разом із представниками соціальних служб проводять профілактичні рейди. Правоохоронці нагадують батькам про правила безпеки під час святкування. Окремо звертають увагу дорослих на те, щоб за «святкуванням» та вживанням алкогольних напоїв дорослі не забували про відповідальність за власних дітей.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...