Бебі-бокси видаватимуть по-новому: що потрібно знати кожному

27 грудня кабінет міністрів вніс зміни до постанови про порядок надання одноразової натуральної допомоги – так званого “Пакунка малюка”. Про це повідомляє Урядовий портал.

 

 

“Розробленою Міністерством соціальної політики постановою удосконалено порядок планування обсягів, доставки, видачі одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”, зокрема передбачено врахування потреби не менш ніж на 2 місяці наступного року при плануванні обсягів допомоги на поточний рік, видача допомоги за місцем проживання/перебування новонародженої дитини не пізніше ніж через 30 днів з дня її народження”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до видачі “Пакунків малюка” залучать фахівцівз соціальної роботи, соціальних працівників, фахівців недержавної організацій.

Наголошується, що ухвалені зміни забезпечать чіткий механізм надання “Пакунків малюка” тим сім’ям, які не отримали їх у пологовому будинку.

Бебі-бокси або пакунки малюка – це одноразова допомога на кожного новонародженого, яка ухвалена урядом з метою збільшити народжуваність в Україні. Ця коробка-колиска міститиме необхідні для малюка речі (пелюшки, підгузки, чоловічки, ковдри тощо).

Наприкінці літа уряд вніс зміни у відповідну постанову, прописавши, що бебі-бокси видаватимуть не пізніше 30 днів від народження.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...