З 1 січня 2019 року: Кабмін ввів монетизацію субсидій

Кабінет міністрів ухвалив рішення про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Таке рішення було прийнято під час засідання уряду, повідомляє УНІАН.

 

 

Відповідний проект постанови на засіданні уряду представив міністр соціальної політики Андрій Рева.

“Проектом постанови передбачається, що з 1 січня 2019 року в грошовій формі субсидії будуть надаватися тим домогосподарствам, які вперше звернуться за її одержанням. Домогосподарства, яким субсидія вже призначена поточного року, продовжать отримувати її до закінчення опалювального періоду згідно з чинним на сьогодні порядком шляхом перерахування бюджетних грошей місцевими органами соціального захисту населення на рахунки організацій, які надають послуги. Людям ніяких дій щодо переоформлення субсидій до травня робити не потрібно”, – повідомив Рева.

Він підкреслив, що з травня 2019 року субсидії будуть надаватися в грошовій формі всім домогосподарствам, які її отримують на опалювальний сезон, а також почнуть у грошовому вигляді надаватися пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

“Починаючи з жовтня 2019 року, грошова форма охопить всіх одержувачів пільг і житлових субсидій”, – сказав він.

“З 1 січня починаємо монетизацію субсидій. Багатьом постачальникам тепла та інших послуг це невигідно, адже ми всі будемо виводити на світло. А люди отримають можливість економити грошову виплату. Це зовсім інша система відношень між постачальниками і споживачами”, – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...