Їй був всього 31 рік: Раптово пішла з життя відома актриса

Відома актриса померла після тривалої хвороби, їй був всього 31 рік. Російська актриса театру і кіно Галина Тихонова раптово померла 23 грудня.

 

 

Галина Тихонова народилася в 1987 році в селі Табаго Мегіно-Кангаласького району Якутії.

У 2010 році закінчила з відзнакою Арктичний державний інститут мистецтв і культури, кваліфікація «Артист драматичного театру і кіно», за спеціальністю «Акторське мистецтво».

У 2011 році після закінчення Арктичного державного інституту мистецтв і культури Галина Тихонова прийшла працювати в трупу «Театру Олонхо».

Вона знялася практично у всіх великих якутських кінопроектах останніх років: «Білий ягель», «Ті, що заблукали», «Мій вбивця», «Хара дьай», «Уол оҕото», «Щастя», «Ага», «Арай біірде», «Дорога ».

Галина Тихонова за період роботи була в багатьох країнах з гастролями, наприклад, у Франції глядачі побачили спектаклі «Киис Дебілійе» і «Еллей Боотур», в Японії показували «Удаганкі» і «Киис Дебілійе».

У 2016 році удостоєна премії XXIV Китайського кінофестивалю «Золотий півень і Сто квітів» як найпопулярніша іноземна актриса за роль у художньому фільмі «Білий ягель».

Нагороджена за Кращу жіночу роль в детективному фільмі «Мій вбивця» на IV Якутській Міжнародному кінофестивалі за роль жінок – двійників Люби і Віри (Якутськ, 2016 р). У 2016 році присвоєно почесний знак «Відмінник культури Республіки Саха (Якутія)».

У Тихонової залишилася маленька дитина.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...