Винника з Кароль під ялинку: названо вартість новорічних корпоративів з зірками, суми вражають

Грудень і перша половина січня – пора новорічних корпоративів і можливість для виконавців добре заробити, адже багато українців бажають бачити зірок на власному святі.

 

 

Про це повідомляють ЗМІ.

Журналісти оприлюднили суми гонорарів українських зірок на зимові свята.

Найдорожчими на новорічні свята залишаються такі топові українські виконавці, як Вєрка Сердючка, Олег Винник і MONATIK.

Як повідомили у Сердючки, 40-хвилинний концерт артиста на новорічний корпоратив обійдеться в 25 тисяч євро. У цю вартість входить виступ театру Андрія Данилка, звичайно ж, разом з “мамою” Сердючки.

Трохи дорожче доведеться віддати за перформанс Олега Винника та Дмитра Монатика. Співаки попросять 30 тисяч євро.

Якщо ви захочете на свою новорічну вечірку запросити Тіну Кароль, за її виступ вам доведеться викласти 20 тисяч євро – саме такі розцінки у зірки за годину виступу.

Трохи дешевше, за 40 хвилин концерту, на новорічний корпоратив запитує дует НеАнгели – група буде готова заспівати для вас за 12 тисяч євро. Колектив KAZKA, який в цьому році став феноменом української сцени, коштує 10 тисяч євро за 40 хвилин виступу.

Група “Время и Стекло” за виступ на новорічному корпоративі візьме 30 тисяч доларів. Це сума за 45 хвилин концерту.

А ось графік співачки Насті Каменських, яка в цьому році почала сольну плавання, вже практично розписаний на новорічні свята, і навіть на новорічну ніч. Замовити виступ співачки на новорічний корпоратив коштує 20 тисяч доларів за 45 хвилин.

Музикант Сергій Бабкін готовий відпрацювати новорічний корпоратив за 12 тисяч доларів, але в новорічну ніч побачити співака на своїй вечірці не вийде – Сергій разом з сім’єю відлітає святкувати Новий рік в Лапландію.

Група DZIDZIO виступить на вашому святі за 20 тисяч доларів. Що стосується новорічної ночі, то тут певного гонорару немає. Але, як правило, він збільшується в два рази.

Народний артист України Павло Зібров і не думає відпочивати – перед Новим роком співак охоче погодиться виступити на вашому заході. Сума його гонорару становить 8 тисяч доларів, а виступ виконавця разом з балетів триватиме 1 годину і 15 хвилин.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...