Біля Вінниці відкриють зимовий парк розваг, як в Карпатах

Відпочинок, як в Карпатах, незабаром стане доступним поблизу Вінниці. У селі Шкуринці, що в кількох кілометрах від обласного центру, облаштовують тюбінговий парк. Локацію для зимових розваг розгорнули на схилі Південного Бугу. Офіційне відкриття заплановано в перший день грудня.

 

 

Пагорб засипали товстим шаром штучного снігу.

«Сніг у нас штучний, тому сезон триватиме довше. До середини березня ми зможемо зберігати зимову погоду навіть, якщо на дворі протягом 15 днів буде плюсова температура.

Тюбінг – це надувні санчата. Сідаєте на них зручніше, тримаєтеся обома руками за ручки – і з’їжджаєте. Потім тюбінг кріпите до підйомника. Вагових та вікових обмежень немає», – розповів журналісту Вінниця.info один з організаторів парку Андрій Коваленко.

Працюватиме локація з 10:00 до 16:30. Коли на території встановлять ліхтарі, час роботи продовжать. Один спуск коштуватиме 30 гривень, година – 150 гривень, дві години – 200 гривень.

Поруч гірки для спуску ставлять дерев’яні будиночки для ярмарку. Вже 15 грудня там продаватимуть гарячі страви, напої, солодощі та глінтвейн. Планують облаштування резиденції Діда Мороза і невеличкий концерт.

Дмитро Кущ та Андрій Коваленко – друзі зі студентських років. Подібний проект вже реалізували на Закарпатті.

«На гірськолижному курорті у селі Поляна маємо також тюбінговий парк, невеличкий схил для лижників і сноубордистів.

Локація у Шкуринцях досить популярна серед вінничан, як літом, так і взимку. Мальовниче місце. Ми трохи поїздили по Вінниччині, але зупинили вибір саме на цій місцині. Знайшли спільну мову із сільським головою, тепер реалізовуємо проект», – говорить Дмитро Кущ.

Для груп дітей з числа пільгових категорій зимову розвагу проводять безкоштовно.

«Від самого початку, коли планували проект, вирішили, що він нестиме соціальну місію. Домовились з волонтерами, 1 грудня до нас приїжджають дві групи дітей з дитячих будинків, з понеділка приїдуть дітки учасників АТО», – додає Дмитро.

Тюбінговий парк матиме свій символ. Який це саме буде персонаж, ще не розголошують.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...