Удача, успіх і щастя: ці знаки Зодіаку під крилом у Янгола-охоронця

За нами завжди стежать наші ангели-охоронці – вони оберігають нас, дають нам уроки, повідомляють про ілюзії і помилки, пояснюють чому слід робити так, а не інакше.

Існують знаки Зодіаку, яких Ангел-охоронець оберігає все життя, передає “АСН”.

Близнюки
Усі важливі і відповідальні події, які трапляються з Близнюками — це випадок, причому щасливий. Вони знаходять корисну інформацію, зустрічають потрібних людей, отримують необхідні знання.

Близнюк швидко визначає запити оточуючих, знає як повидитись, в тій чи іншій ситуації, йде по життю просто.

Будь-які обставини він зможе зробити союзниками. Можна говорити про неймовірну інтуїцію, яку супроводжує удача, але саме заступництво Ангела робить Близнюка невразливим перед багатьма бідами.

Діва
Представник цього знаку вважає, що всі успіхи — це результат кропіткої роботи над собою, ґрунтовного аналізу, а провидіння тут ні до чого.

Але всі рішення Діві продиктовані голосом згори. Вона відчуває, коли прийшов час активності, а коли потрібно залягти на дно, щоб уникнути біди.

Проникливість, ясний розум, спостережливість, витривалість в рази посилюються за допомогою небесних заступників, які завжди супроводжують своїх підопічних.

Стрілець
Легко отримуючи бажане, Стрілець не боїться мріяти, адже всі його задуми швидко починають збуватися. Удача, супутня знаку, поширюється на всіх оточуючих.

Сам того не відаючи, Стрілець направляє по вірному шляху близьких і знайомих.

Немов енергетик, Стрілець йде по життю, не знаючи втоми, залучаючи і допомагаючи всім, хто зустрічається. Сили йому дають його Ангели, і він цього не заперечує.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...