Німеччина призначила нового посла в Україні

З 2012 по 2016 роки послом Німеччини в Києві був Крістоф Вайль.

385648437

Новопризначений посол Німеччині в Україні Ернст Вольфганг Райхель 1 серпня вручив копії вірчих грамот заступнику міністра з питань європейської інтеграції МЗС України Олені Зеркаль. Про це повідомляє сайт МЗС. Під час зустрічі новий посол і заступник голови українського зовнішньополітичного відомства констатували високий рівень двосторонніх українсько-німецьких відносин. Зауважимо, що Райхель з липня 2013 року працював уповноваженим МЗС Німеччини з питань Південно-Східної Європи, Туреччини та країн Європейської асоціації вільної торгівлі. З 2012 по 2016 роки послом Німеччини в Києві був Крістоф Вайль.

Нагадаємо, 28 липня президент РФ Володимир Путін звільнив Михайла Зурабова від обов’язків посла Росії в Україні, який нібито за шість років на посаді сам декілька разів просився піти у відставку. Зурабова було призначено послом РФ в Україні ще в серпні 2009 року.

У зв’язку з цим тимчасовим повіреним у справах Росії в Україні призначено Сергія Торопова. 29 липня Росія запросила агреман на прийняття Михайла Бабича послом РФ в Україні.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...