Воєнний стан: чого не варто робити

Якщо Верховна Рада схвалить воєнний стан – це не пожиттєво. Є термін дії – 60 діб. Далі по ситуації. Окрім того, там є пункти, вони можуть задіюватися вибірково. Тому не варто створювати паніку.

Категорично не треба говорити про пересування військової техніки і особового складу, закликає журналіст Віталій Гайдукевич у Facebook.

“Не треба бігти знімати готівку, депозити, купувати бензин, долари, сухарі – все це нікуди не дінеться. Не грайте на руку спекулянтам та окупантам. Мобілізації не буде поки. Ніхто не зніматиме з потяга в ЗСУ, тому не треба бігти у сторону польського кордону, та й там бляхери тусять – закрито. Фраза “кума з Великих Підштаньків і всю бригаду штукатурів вивезли на полігон такий – то” – теж зло. Менше тексту”, – каже журналіст.

Не можеш допомогти армії, не придатний до служби – працюй де ти є, сплачуй податки, зберігай спокій.

“Окрім агресії збройної, є війна інформаційна – усі, хто діє всупереч національній єдності – мразота, або на зарплаті. Вирішуй, хто ти. Хочеться написати зойк – піди погуляй годинку. Повернешся – напишеш, якщо воно ще буде актуально. А краще не засмічувати стрічку несуттєвим. Не треба продукувати абсурдні поради, що слід було робити – займися своєю справою. Ти не Нельсон, не Айк, не Мак Артур… Помовч. Все може бути як гірше, так і краще. Україна обмежена в ресурсі “ходів”. Зараз багато що залежить від наших партнерів. Тож знов – помовч”, – додав Гайдукевич.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...