Поліція почала затримувати “євробляхерів”, є постраждалі

Власники євроблях продовжують перекривати українські дороги.20 листопада акція стартувала приблизно в 60-ти місцях у різних куточках країни. Почавши о 6 ранку першу акцію в столиці активістами було запущено хвилю непокори, яка вже до півдня охопила всі регіони країни.

 

“На жаль без конфліктів не минулося. Так протягом першого дня акції відбулося кілька провокації з боку поліції по відношенню до активістів АЄС Рівне, що зафіксовано на відео та у відповідних заявах. Трьох активістів було затримано, але згодом відпущено за відсутністю складу злочину, який би був приводом для затримання. Тому попереджаємо активістів, які залишилися ночувати в місцях протесту біля траси бути пильними до дій поліцейських,- пишуть активісти “Авто Євро Сили” на свої сторінці у FB.

Також у Полтаві мав місце прикрий інцидент, коли було травмовано декількох активістів АЄС п’яним водієм вантажівки, який був затриманий поліцією по статті 130 ККУ, а травмовані активісти були доставлені до лікарні.

Крім цього в Хмельницькому неадекват чи провокатор, на авто із польською реєстрацією збив активіста на пішохідному переході та спробував втікти з місця події, працівники поліції жезлом намагались зупинити правопурушника, але він втік, бо у тому місці поліція була без авто.

Але активісти АЄС Хмельницький наздогнали зловмисника, зупинили його авто та дочекались поліцію.

Біля будівлі Верховної Ради у вівторок, 20 листопада, були затримані три водії автомобілів на єврономерах. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Києва.

“Коли окремі учасники намагалися перекривати рух біля Верховної Ради України, працівники поліції проводили заходи по його розблокуванню. Три людини доставлені в управління поліції для дачі пояснень та проведення профілактичних бесід”, – розповів глава Нацполіції в Києві Андрій Крищенко.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...