“Накидає зашморг і тягне у безодню”: Маніяк тероризує столицю

У поліцію Москви надходять повідомлення про напад на дівчаток-підлітків невідомим душителем. Правда, жертвам вдавалося врятуватися. Почерк злочинця в певних випадках збігається до деталей. Стосовно дій правоохоронних органів поки нічого невідомо.

 

15 листопада про напад на свою 13-річну дочку написала в Facebook мешканка Москви Діна Малишева. За її словами, це сталося приблизно о 21:00 14 листопада в районі метро «Університет».

«Вчора ввечері на мою дитину було скоєно напад в районі метро Університет. Просто підійшов чоловік і почав душити. Врятувало диво, випадковість, Бог! У дочки борозна від зашморгу і вся шия в синцях і саднах!»- заявила вона.

Жінка додала, що невідомий накинувся на дочку вже на території двору житлового будинку 9/10 по проспекту Вернадського, коли дитина минула арку біля продуктового магазину. Перехожих в цей момент поруч не було. Нападник, накинувши зашморг, намагався відтягнути жертву вглиб двору, імовірно, до скидання сміттєпроводу. Дівчинка змогла вдарити його ключами, якими якраз відкривала хвіртку в арці, і втекти. Батьки звернулися до муніципального депутата і в поліцію. Дочці купили кишенькову сирену, але, за словами Малишевої, відпускати її ходити одною вони тепер не будуть навіть вдень. Дід дівчинки, як написала Діна Малишева, вечорами виходить на чергування у дворі, розраховуючи відлякати злочинця.

У соцмережах поширюється схоже повідомлення про напад, який трапився 12 листопада в районі Кунцево того ж Західного округу.

«Близько” Синьогора “в районі 17 годин гуляла дівчинка 15 років з дрібною собакою. На неї напали і намагалися душити. Якщо хто бачив, відгукніться », – йдеться в повідомленні, яке розмістило співтовариство в Facebook« Планета Кунцево ».

Судячи з посту, напад стався біля будинку №28 по вулиці Бобруйській. «Синьогора», про яку йде мова, це позашкільний навчальний центр за адресою вулиця Партизанська, 45. Під постом Діни Малишевої якась Катерина Андрєєва залишила ще одне тривожне повідомлення.

«У лісовому містечку на мінському шосе п’ять дітей вбили у віці 16 років, і в Шульгіна на Рубльово-Успенському шосе одного хлопчика 16-ти років, ті ж мотиви, задушили», – написала жінка.

У відповідь на уточнююче питання, вона додала, що вбивство нібито сталося тиждень тому.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...