Не дарма боялася за своє життя: фігурантку секс-скандалу з чиновником МВС оголосили в розшук

Університет, де навчалася дівчина, розшукує студентку.

Студентка Київського Політехнічного Інституту Наталія Бурейко, яка не так давно розміщувала на своїй сторінці пост про домагання з боку чиновника правоохоронних органів, зникла безвісти. Політехнічний інститут подав заяву на розшук дівчини, йдеться в Facebook-спільноті Автономний Опір.

Київський політехнічний інститут подав заяву про зникнення своєї студентки Наталії Бурейко, яка не виходить на зв’язок після спроб розповісти про сексуальні домагання і погрози з боку чиновника Нацполиции Олександра Варченко, – йдеться в повідомленні.

“Наталя Бурейко поїхала з гуртожитку і не відвідує заняття. Нам нічого не залишалося, як звернутися до поліції з проханням оголосити її в розшук “, – розповів виданню “Страна” професор Ігор Астрелін, декан хіміко-технологічного факультету київського політеху (КПІ)

Певно, дівчина була викрадена. Особливо страшним здається цей факт після того, як Наталія Бурейко відкрито заявила, що боїться за своє життя.

Вона зареєструвалася в Tinder – соціальній мережі для знайомств і там познайомилася з чоловіком, який представився Олександром Варченко і використовував фотографії чиновника Нацполиции. Спочатку це було ні до чого не зобов’язуюче спілкування, легкий флірт. Співрозмовник віртуально залицявся до дівчини, хвалився своїм становищем у суспільстві і зв’язками, а після став натякати на інтимну близькість.

Дівчина відмовила. Тоді він почав заохочувати її фінансовою винагородою. Коли і це не спрацювало, інтернет-знайомий перейшов до прямих погроз, дізнався адреси і телефони її батьків, в довершення – прислав квіти і курячі лапи. Він писав Наталії страшні речі, в тому числі – “Будеш моєю або будеш в труні” і “Здохнеш, як Гандзюк”. Дівчина поспішила оприлюднити правду в соцмережах, і ось тепер пропала без вісті.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...