Росія готова окупувати Суми та Чернігів

Прокурор АТО Костянтин Кулик переконаний, що Росія готова окупувати інші регіони України, зокрема Суми та Чернігів. Саме тому останніми тижнями спостерігається значна активізація ворога у Белгороді, що розташований навпроти цих регіонів.

kulik ato_3

За прогнозом Кулика, Росія готується до “великої” війни, тому українцям не слід думати, що протистояння швидко завершиться. РФ може вдатися до закликів захищати російське населення в Україні, над яким тут “знущаються”.

“Наступний логічний крок за таких заворушення – це заклик про допомогу російського населення України, яких знову будуть нібито “розпинати”, “вбивати” і т. д. Спецслужбі Росії не так складно видати свою диверсійну групу націоналістів і влаштувати таку постановку. Вони ж це вже неодноразово робили.

За останні тижні Росія перемістила свої військові ресурси з Ростова-на-Дону (у них там величезна многоструктурная військова база) під Білгород, навпаки Сум, Чернігова… Вони вже готові, просто чекають призову зайти”, – повідомив Кулик для видання pl.com.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “фабриці тролів” Путіна слід протистояти мобільними групами по всій Європі.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...