У Туреччині путчисти отримали наказ захопити живцем Ердогана

Про це були проінформовані члени загону з 27 осіб безпосередньо перед операцією.

385626461

Військові, які атакували під час заколоту готель у турецькому Мармарісі, отримали наказ захопити живцем президента країни Реджепа Тайіпа Ердогана. Про це повідомив підозрюваний у причетності до путчу курсант військової академії в Стамбулі Мехмет Джантаз, передає Anadolu.

За словами затриманого, “про це були проінформовані члени загону з 27 осіб безпосередньо перед операцією”. “На військово-повітряній базі в Йешілі нам було наказано перебувати в стані бойової готовності”, — повідомив він. Курсант зазначив, що не причетний до діяльності опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого турецька влада звинувачує у спробі здійснення державного перевороту. Джантаз також наполягає, що військові отримали наказ вирушити в Мармарис від начальника генштабу, при цьому про цілі завдання їм не було відомо.

Влада Туреччини заарештували 283 члена президентської гвардії Реджепа Тайіпа Эрдогана, підозрюваних у причетності до спроби державного перевороту.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 16 липня, військові Туреччини здійснили спробу державного перевороту. Під час зіткнень, за останніми даними, загинули більше 260 людей. В Генштабі заявили, що організаторами перевороту були представники ВПС і військової поліції.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...