“Весь час нудило і біль у грудях не проходив”: через халатність вожатих дитина потрапила в реанімацію

8-річний Ілля вже кілька днів перебуває у важкому стані. Дитину лікують у реанімації п’ятої Запорізької міської дитячої лікарні, куди він потрапив із дитячого табору в Кирилівці.

 

 

Хлопчик каже, що за кілька днів до від’їзду додому стало погано і відразу попросив про допомогу, до всього – його ще й почало нудити. Хлопчика відвели в медпункт, зробили укол і залишили в палаті. Мати каже, весь цей час не було зв’язку з дитиною.

Мати розповіла, що лікарі замість того, щоб пояснити ситуацію, накричали на неї. У п’ятницю ввечері Ілля повернувся з табору. Каже, йому стало зле: весь час нудило і біль у грудях не проходила. Вранці мати відразу повела хлопчика до лікарні. Лікарі діагностували пневмонію. За словами медиків, помітити зміни в легенях можна було ще на початковій стадії захворювання. Досить прослухати дитину фонендоскопом.

Тепер жінка має намір довести провину співробітників дитячого табору. Шукати винуватців тепер будуть представники Мелітопольської прокуратури, де вже прийняли звернення матері, розповідає ТВ 5.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...