“Виявили задушеною у власній квартирі”: Знайдено тіло відомої моделі

Колишню модель популярного чоловічого журналу Playboy знайшли мертвою в своїй квартирі. Про подію з моделлю Христиною Карлін-Крафт повідомила поліція Філадельфії.

 

 

Жінці було 36 років, її виявили задушеною у власній квартирі.

Як відомо, Карлін-Крафт позувала також і для журналу Maxim і знімалася в рекламі купальників і косметики.

Перед вбивством, 18 серпня в її квартирі сталося пограбування. Поліція поки не знає, метою була модель або хтось із її сусідів. Також поки не відома зв’язок між пограбуванням і вбивством.

Раніше у дівчини були незначні проблеми з законом – в березні 2016 року його відмовилася платити за рахунком в ресторані. Її притягли до відповідальності, примусили все-таки заплатити. Суд погодився зняти звинувачення, якщо протягом шести місяців у неї не буде ніяких неприємностей з законом.

Актор Венсан Кассель і 21-річна модель Тіна Кунакі готуються до весілля, яке має відбутися вже в цьому місяці. Напередодні церемонії Кассель та його наречена дали інтерв’ю журналу Vanity Fair Італія і знялися у відвертій фотосесії.

«Я навіть не сподівався когось зустріти, але це сталося. І ця жінка набагато молодша, ніж я міг уявити», – розповідає Венсан журналісту Vanity Fair Італія Енріко Брокардо.
«Коли він зробив мені пропозицію кілька місяців тому, я була дуже здивована. Ми ніколи про це не говорили. Я не відразу відповіла, тому що просто не очікувала такого», – розповідає Тіна.

Венсан і Тіна почали зустрічатися в 2015 році. Кунакі тривалий час не знала,що зустрічається з відомим у всьому світі актором, тому що жодного разу не дивилася фільми з його участю.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...