“Стріляли в спину і куль не пожаліли”: Свідки вбивства матері 6-річної дівчинки почали говорити

Від отриманих поранень жінка одразу померла. До вбивства 32-річної вінничанки Віталіни Плахотнюк може бути причетний її колишній чоловік. Це одна з версій, яку розглядають у поліції. Жінку, вбиту трьома пострілами в спину, напередодні знайшли у приватному секторі неподалік її будинку. Вона, як зазвичай, саме йшла на роботу.

 

 

 

Вбита горем мати несе квіти на місце загибелі доньки. Її 32-річну Віталіну посеред білого дня розстріляли поблизу їхнього будинку.

Уранці Віталіна приготувала сніданок своїй 6-річній донечці, на прощання поцілувала, як зазвичай, коли йшла на роботу. Працювала бухгалтером у палаці мистецтв. Утім, туди так і не дійшла. На тіло біля залізничної колії натрапив випадковий перехожий.

“Я була на городі, чую закричав мужчина. Дуже сильно закричав мужчина. А потім після нього одразу сирена чи то їхала “швидка”, чи то їхала поліція”, – каже свідок Надія.

Свідки викликали поліцію та “швидку”. Та медики лише констатували – жінка померла від трьох вогнестрільних поранень у спину.

“Я не знаю, хто міг убити, три постріли зробити. Це значить, що її вистежували”, – говорить мама загиблої Наталія Артеминко.

У поліції відкрили кримінальне провадження. Серед версій, які розглядають, – пограбування, адже біля жінки не знайшли її сумочки. Зокрема, розшукують незнайомця, якого зафіксували камери спостереження. Йому приблизно 30 років, спортивної статури. Також не виключають причетність до злочину колишнього чоловіка Віталіни.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...