З 1 липня Vodafone запустить 4G-зв’язок у 10 областях: перелік

Мобільний оператор “Vodafone Україна” з 1 липня у 10 областях запустить швидкісний мобільний інтернет за технологією 4G (LTE) в діапазоні 1800 МГц.

“Станом на 1 липня всім трьом операторам видадуть дозволи на однакову кількість базових станцій (на частоті 1800МГц ) – по 1600. Хтось розосереджує їх по Україні, щоб заявити побільше “покритих населених пунктів”. Ми ж концентруємося на найбільших містах в 10 областях, щоб одразу забезпечити якісне покриття. Далі, в міру видачі дозволів, будемо розширювати географію”, – повідомила керівник операторського відділу зі зв’язків з громадськістю цієї компанії Вікторія Рубан.

4G зв’язок на частоті 1800 МГц отримають жителі близько 50 населених пунктів у Київській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській і Херсонській областях.

1 липня lifecell запустить швидкісний мобільний інтернет за технологією 4,5G. “З 1 липня наша ліцензія починає працювати. Ми готові представляти послуги в 4,5G у 232 населених пунктах України”, – заявив директор мобільної мережі lifecell Махмут Ерюретен.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...