Йди геть: Натовп викинув прем’єра з центру столиці, Саакашвілі показав кадри ганьби

Прем’єр-міністр особисто прийшов на акцію протесту біля будівлі парламенту в столиці, але був обсвистаний. Кадри як активісти прогнали прем’єра, який прийшов їх заспокоїти, показав в соцмережі екс-президент Грузії і лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі.

 


Мітингувальники в Тбілісі почали скандувати «Іди геть!» І закидали Георгія Квірікашвілі пластиковими пляшками.

Хвиля протесту піднялася після оголошення Тбіліським міським судом вироку двом обвинуваченим у вбивстві 16-річних школярів. Одного з підсудних виправдали, другого перекваліфікував обвинувачення з умисного вбивства на спробу умисного вбивства.

Судове рішення обурило прокурорів, сторона звинувачення заявила про намір звернутися в апеляційний суд. На тлі протестів головний прокурор Грузії Іраклій Шотадзе оголосив про відставку.

Батько одного з убитих заявив, що прем’єр-міністр прийшов не для того, щоб висловити йому співчуття, а щоб «ще раз обдурити».

Пізніше на спеціальному брифінгу Квірікашвілі заявив, що нове розслідування вбивства буде прозорим, і він візьме справу під особистий контроль.

Нагадаємо, в травні у Тбілісі сотні людей вийшли на стихійну акцію протесту після антинаркотичної операції поліції в двох нічних клубах. Молодь влаштувала протест біля будівлі парламенту країни на проспекті Руставелі. Учасники акції вимагають пом’якшення наркополітики.

На акції протесту затримали близько 70 осіб за непокору поліції. На даний момент їх уже відпустили

Між учасниками акції і поліцією сталося кілька зіткнень. Серед затриманих був лідер опозиційної партії «Новий політичний центр – Гірчі» Зураб Джапарідзе.

Мітингувальники вимагали негайної відставки прем’єр-міністра Георгія Квірікашвілі й міністра внутрішніх справ Георгія Гахарії.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...