У Луцьку водій маршрутки ображав дітей і не хотів віддавати решту за проїзд

У Луцьку водій маршрутки №251 взяв за проїзд у школярів 5 гривень та не хотів давати їм решту.

 

Про це у Фейсбуці повідомила ‎Iryna Petrenyuk.

“Всі ми знаємо, що водії маршруток дозволяють собі не зупинятися дітям на зупинках, а ще Луцьком їздить водій, який сам вирішує кому скільки платити, кому давати решту, а кому – ні, і хто буде покривати його “витрати” на пільговиків”. – пише лучанка.

За її словами, 25 травня в маршрутку №251 в центрі Луцька сіли кілька дітей років 12-14, поклали по 2 гривні, чим водій був дуже незадоволений. Потім двоє дівчат, що зайшли у середину салона, передали 20 гривень на два дитячих.

“Водій взяв ці гроші, поклав собі і здачу не думав давати взагалі (я так розумію, що він вирішив 20-ма гривнями від дівчат компенсувати своі “втрати” по 3 гривні з кожного пільговика). Через довгий час дівчата все-таки наважилися (діти найчастіше лякаються в таких ситуаціях і не знають, що робити) нагадати водію, що він не дав їм решти”, – зауважила жінка.
Водій луцької маршрутки не хотів віддати дітям решту і грозився їх повиганяти

Вона каже, що водій маршрутки після цього почав кричати і грозитися повиганяти дітей.

“Тобто без їх грошей і при тому ще не довізши до зупинки, куди вони їхали. Тоді вже почали обурюватися всі пасажири і водій все ж таки з 20 дав дівчатам здачу 10 грн. Він їм порахував по 5, бо йому так схотілося тому, що це діти і вони не можуть захистити себе в такій ситуації”, – обурилась лучанка.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...