Усе в сім’ю: український депутат знайшов хитрий спосіб віддати бюджетні кошти дружині

Скандальний депутат вирішив віддати бюджетні гроші своїй дружині. Інцидент трапився в Харкові. Там аграрний депутат з партії “Відродження” Володимир Юрков віддав кошти з бюджету фірмі дружини.

 

Державне підприємство “Іскра” уклало угоду з підприємством “Альянс” стосовно виробництва сільськогосподарської продукції вартістю 2,42 млн грн.

У фірми був єдиний конкурент – фермерське господарство Олександра Строгого. При цьому фермерським господарством “Альянс” володіє дружина директора ДП “Іскра”, депутата Харківської облради Володимира Юркова – Лариса Юркова.

Активісти стверджують, що йдеться про пряме комбайнування, культивацію, оранку, боронування, посів, глибоке рихлення, коткування та обприскування.

За даними системи Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником та співвласником фермерського господарства “Альянс” упродовж тривалого часу був сам Володимир Юрков.

Цікаво, що влітку минулого року Юрков у статусі керівника держапідприємства “Іскра” замовив товарів та послуг на 7,78 млн грн фірмі “Альянс”, в якій він є співвласником.

Так, підприємство “Іскра” купило зернові культури та насіння соняшника у фермерського господарства “Альянс” і продовжує зберігати їх в приміщеннях “Альянсу”, сплачуючи ще 720 тис. грн.

Юрков – депутат Харківської облради від партії “Відродження”, член постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування.

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...