На що в першу чергу звертають увагу чоловіки? Жінки стережіться!

Чи знаєте ви, на що саме звертає увагу чоловік, з яким ви тільки почали зустрічатися? Ні, не тільки на зовнішність. Чоловіки, звичайно, менш раціональні, але й вони здатні реально оцінити жіночу поведінку і зрозуміти, до чого готуватися, якщо відносини таки будуть тривати. На що саме найчастіше звертають увагу чоловіки.

Поведінка в компанії

Одна справа, як ви себе поводите з ним, а зовсім інша – як ви поводитеся з тими, кого знаєте вже давно. І перед ким не прагнете показати себе з максимально вигідної сторони. Отже, зауважень чоловік робити не стане, але висновки для себе зробить.

Їжа

В основному – як багато і що саме. В скромні салатики на першому побаченні ніхто не вірить уже.

Швидше змусить може запідозрити, що після закінчення цього побачення, тендітна панянка забіжить в найближчий ларьок за шаурмою XL, щоб нарешті поїсти нормально. Навіщо він це робить? А щоб представляти апетити і зіставляти їх зі своїми можливостями.

Напої

Знову ж таки – що саме і скільки. І тут вже краще один келих вина або алкогольного коктейлю, ніж 5 чашок кави. Хоча тут вже у кожного свої переваги. Спроби видавати себе за когось, ким ви не являєтесь, ні до чого доброго не приведе. Правда завжди розкривається.

Кількість макіяжу

Мужчини знають, що жіноча краса – важка праця вмілого косметолога. Та й з макіяжу теж багато чого можна сказати про низку психологічних особливостей людини.

Без макіяжу

А ось це вже для контрасту треба. І просто тому, що переважна більшість чоловіків вважають за краще бачити в своєму будинку милих і природних панянок. А макіяж – це для роботи і виходу в світ.

Одяг

Так, багато чоловіків абсолютно не розбираються в моді, зате чудово розуміють, скільки може коштувати ось ця ось брендова сумочка. І відразу ж починають зіставляти ваші звички зі своїми фінансовими можливостями.

Захоплення

Банальна точка дотику. Якщо є щось спільне – чудово, шанс того, що ці відносини будуть довгими, помітно збільшується. А якщо спільних захоплень немає, все одно не страшно – хто знає, раптом ви зможете один одного чимось новим зацікавити.

Смаки

І ще точки дотику. Якщо вам подобається однакова література, живопис і музика, то це дозволить легше знаходити теми для бесіди. А чим більше ви будете один з одним розмовляти – тим вищі шанси.

Дивацтва

Нормальних людей не існує. Точніше, для кожної людини нормальним є тільки вона сама, та й то не завжди. І краще одразу зрозуміти, що може стати перешкодою для спілкування, а що – милим дивацтвом, яке робить спілкування тільки цікавішим.

Сміх

Щоб завоювати жінку – треба її розсмішити. Але це не завжди так. Хоча, якщо жінка сміється, то вона навряд чи замислюється над черговим підступом. Так, принаймні, вважають багато чоловіків.

 

Джерело.

Вам також може бути цікаво...