Ці продукти захистять від раку

Речовини, які містяться в цих продуктах, пригнічують активність вільних радикалів – молекул, які, приєднуючись до клітин організму, викликають пошкодження їх структури, приводячи до характерних для раку змін. Вчені радять включати в свій щоденний раціон харчування прості продукти.

Медики склали наступний протираковий список. Всі види капусти. Капуста – один з кращих овочів, коли мова йде про запобігання раку. Практично в кожному її вигляді містяться вітаміни С, В і К, магній, калій та інші корисні нутрієнти, при цьому в капустяних овочах присутні ферменти, які змушують організм швидше позбавлятися від небажаних сполук. Наприклад, капуста нейтралізує дію канцерогенних компонентів, що утворюються при смаженні м’яса. Найбільш виражений ефект капустяних – в захисті від раку легенів, простати і кишечника.

Ягоди. Полуниця і малина містять у собі елагову кислоту, здатну запобігати розвитку раку шкіри, сечового міхура, легенів, стравоходу і грудей. Чорниця має властивість зменшувати рівень запалення в організмі. Вчені стверджують, що всі ягоди містять багато біологічно активних елементів, ефективно перешкоджають появі раку та інших захворювань.

Яблука. Їх недарма виділяють з великого ряду фруктів. Яблука – цінне джерело клітковини, антиоксидантів і флавоноїдів, це потужний комплест для опору раку. Ті, хто систематично вживає яблука, рідше хворіють на рак легенів і кишечника, констатують фахівці та статистика.

Цільне зерно. Крупи мають у своєму складі речовини, які захищають організм від раку. Насамперед, це клітковина. 150-грамовий шматок житнього хліба містить у собі майже половину рекомендованої онкологами для здоров’я денної дози клітковини.

Крім того, за здатність протистояти раку вчені окремо називають такі продукти, як лляне насіння, цибуля, чай, гарбуз, помідори, морква, цитрусові, горіхи, гранати, кавуни, гриби.

 

 

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...