Парубій подякував Трюдо за підтримку України та запросив у майбутньому відвідати вільний Крим

Спікер ВР відзначив активну роботу міністра торгівлі Канади та посла Канади в Україні

244441

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій подякував прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за підтримку України та активну участь у “антипутінській коаліції”. Про це голова Ради написав на своїй сторінці в Facebook.

“Подякував прем’єр-міністру і всьому канадському народу за підтримку воюючої України та активну участь у антипутінській коаліції. Я бачив на Яворівському полігоні канадських військових інструкторів, які готують наших бійців до відправки на фронт на Донбасі. Зараз народ Канади стоїть пліч-о-пліч з українцями у боротьбі за спокій всього вільного світу”, – зазначив Парубій.

Також спікер ВР нагадав Джастіну Трюдо, що український і канадський народи мають вже 125 років спільної історії з того часу, як перші українські переселенці прибули до канадських берегів і приєдналися до створення держави Канада.

“Зазначу активну роботу міністра торгівлі Канади Христі Фріланд і посла Канади в Україні Романа Ващука. Підписання угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною стало можливим завдяки їм. На зустрічі з прем’єр-міністром я сказав, що переконаний – Верховна Рада ратифікує цю угоду невідкладно”, – додав голова парламенту.

Крім того, Парубій запросив Трюдо в майбутньому разом відвідати вільний український Крим.

Нагадаємо, 11 липня Україна і Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі. Президент України Петро Порошенко зазначив, що буде вестися робота по розширенню цієї угоди.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...