“Починав як звичайний машиніст, а потім…”: З ким живе і скільки заробляє “юний орел”, Михайло Поплавський

Його концерти раніше щодня «крутили» на Першому національному, на “підтанцьовці” у нього – лише найкращі довгоногі студентки. Він – вічний «Юний орел» української естради, найвідоміший «співочий ректор», власник мережі ресторанів, а також народний депутат – Михайло Михайлович Поплавський, і сьогодні ми, редакція Корупція.Інфо, розкажемо декілька цікавих фактів про цього чоловіка.

Народився він в далекому 1949 році у маленькому селі на Кіровоградщині, там і зростав. Першою роботою майбутньої зірки була зовсім не проста професія – Поплавський працював машиністом електровозу на одній із шахт Горлівки. Потім була служба в збройних силах, а далі – робота у сфері культури.

Незабаром Михайло розпочав свою співочу кар’єру. Тоді вся Україна вивчила такі хіти, як «Кропива», «Варенички мої», «Приречений на любов». Багато уваги Поплавський приділяв і розвитку дітей, організував конкурс «Крок до зірок», який приніс популярність такій майбутній зірці, як Аліна Гросу, наприклад.

За своє життя 68-річний Михайло встиг одружитися двічі. Перша дружина – дівчина з його рідного села, шлюб виявився нетривалим – разом молодята прожили лише півтора року.

Однак, доля неодноразово зводила їх з Людмилою Гомбілієвською, жінка вважає свого першого чоловіка справжнім янголом охоронцем своєї доньки. Коли дівчинці Тані виповнилося 13, вона серйозно захворіла, діагноз – лейкоз. Тоді жінка, забувши про сором, пішла просити допомоги у Михайловича, а він не відмовив – допоміг врятувати дівчинку. А коли настав час Тані вступати до вишу – тут теж без нього не обійшлось.

Про другу дружину відомо мало. Знаємо, що звуть її, як і першу, – Людмила. У цьому шлюбі народився єдиний син Поплавського – Олександр.

У 2009 в ЗМІ активно поширювались чутки, що «співочий ректор» покинув свою дружину і щасливо зажив з молодою блондинкою. Та чи правда це – невідомо.

Заробивши трохи грошенят, Поплавський відкрив декілька ресторанів, які потім переросли в цілу мережу. Назви у них типові для співака: Козак-холл, Вареники, Батьківська Хата.

Окрім того, Михайла Михайловича можна сміливо назвати справжнісіньким мільйонером, адже за 2017 рік він задекларував понад 37 мільйонів гривень. З них «співочий ректор» отримав в якості депутатської зарплатні всього 286 тисяч гривень, за роботу у КУК – 240 тисяч, а у КНУК – 280 тисяч. Кругленька сума на рахунок Поплавського надійшла за наукову діяльність у Варшавській школі гуманітарних наук та Вищій школі менеджменту.

Решту грошей він отримав за роботу на телеканалах, за оренду майна, а також нардепу повернув борг його однопартієць, а це ще 4 мільйони.

РЕКЛАМА:

Джерело.

Вам також може бути цікаво...