“Без житла і автомобіля”: Декларація Юлії Тимошенко. Чим володіє політик

Народний депутат України, голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко у 2017 році отримала в 2017 році 225 тис. гривень заробітної плати за роботу народним депутатом, передає Корупція.Інфо

Про це свідчать дані у її електронній декларації, розміщеній у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Ще близько 253 тис. гривень Юлія Тимошенко отримала на виконання депутатських повноважень. Також депутат задекларувала 81,7 тис. гривень відсотків від вкладу в “Ощадбанку”, який становить понад 614 тис. гривень.

У готівці Тимошенко тримає 290 тис. гривень. Крім того, у декларації зазначено придбання нерухомого майна, на що було витрачено 185 тис. гривень.

Депутат вказала у декларації і ювелірні вироби таких брендів, як Mikimoto, Chanel, Dinh Van, Cartier і Chopard.

Щодо нерухомості, то власного житла у народного депутат немає. У декларації вказаний орендований будинок у Козині Обухівського району Київської області площею 588 кв. м.

Також Тимошенко задекларувала право користування чотирма земельними ділянками в Козині, загальна площа яких становить 6106 кв. м. Зазначено, що право власності на будинок і дві земельні ділянки, якими користується нардеп, належить Шараповій Тетяні Валеріївні. Ще дві ділянки перебувають у власності Уляхіної Антоніни Миколаївни.

Решту майна задекларовано на чоловіка політика – Олекасандра Тимошенка. Йдеться про наручні годинники чоловіка нардепа марок Vacheron Constantin і Corum.

Чоловік також володіє двома автомобілями – Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску, вартість якого на момент придбання у 2014 році склала більше 1 млн 248 тис. гривень, та ГАЗ 14, який також у 2014 році був придбаний за 79,7 тис. гривень.

У Олександра Тимошенка також задекларовані 194 тис. євро, 360 тис. гривень і 357,7 тис.доларів готівкою. Ще майже 245 тисяч гривень доходу він отримав від чеської компанії Britico Product sro. Ще 3,3 млн гривень чоловіка депутата – це дохід доходів від підприємницької діяльності. На рахунках Олександр Тимошенко має 21 тис. гривень і 28 тис. доларів в ПАТ Мегабанк.

Крім того, йому належать 25% ТОВ “Геофорс” (вартість у декларації оцінено в 1 млн гривень) та 100% ТОВ “Леді Ю” (оцінено в 35 тис. гривень).

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...