facebook

Українська паралімпійська збірна “на висоті”

Перший день змагань: одразу 5 медалей! Українці на Паралімпіаді-2018 у Пхьончхані, як і завжди, показали прекрасні результати. Після завершення всіх змагань наша збірна розмістилася на шостому місці у медальному заліку.

Українці на Паралімпіаді-2018 у Пхьончхані, як і завжди, показали прекрасні результати. Після завершення всіх змагань наша збірна розмістилася на шостому місці у медальному заліку, пише 24 канал. Це шості Зимові Паралімпійські ігри, в яких взяла участь Україна. Цього року українську збірну у Пхьончхані представили 30 спортсменів: 23 з них брали участь у змаганнях, ще 10 – їхні гайди, люди, які допомагали спортсменам стартувати і пересуватися трасою. Перший день змагань: одразу 5 медалей! Українська збірна стартувала з успіхів. Вже на перший день змагань наші спортсмени здобули одну золоту, одну срібну та три бронзових медалі. Перше “золото” для України здобув Віталій Лук’яненко. Йому не було рівних у спринті на 7,5 кілометра (з вадами зору) – Віталій не припустився жодного промаху та у підсумку показав час у 19 хвилин і 51 секунду. До речі, в цій гонці українці розмістилися також з третього по шосте місця. Зазначимо, Віталій Лук’яненко – рекордсмен за участю в Зимових Паралімпійських іграх, він брав участь у всіх змаганнях, починаючи з 1998 року в Нагано. “Срібло” 10 березня виборола Оксана Шишкова у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок з вадами зору. “Бронзу” здобули Людмила Ляшенко у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок стоячи, Ігор Рептюх у біатлонній гонці на 7,5 кілометра серед спортсменів стоячи та Анатолій Ковалевський у вже згаданому біатлонному спринті на 7,5 кілометра серед чоловіків з вадами зору.