“С*ка, я тобі зараз голову зламаю”: В Києві чоловік жорстоко побив дружину і хотів запхати її в бак для сміття

У Києві чоловік побив свою дружину прямо на очах у перехожих. При цьому він погрожував вбити жінку і намагався засунути її в сміттєвий бак, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналіст Марія Семенченко, яка стала свідком інциденту.

“В самому центрі двору чоловік ламає руки жінці. Вона добре одягнена, з зачіскою, несамовито кричить і запитує: “За що? Що я тобі зробила?”. Мужик, назвемо його у*обіщє, під два метри, з абсолютно божевільними очима, великий і страшний, майстерно заламує їй руки, мовчки, тягає її, штовхає, намагається запхнути в великий сміттєвий бак”, – розповів вона.

Жінку обурило те, що ніхто з перехожих не реагував на ситуацію, навіть чоловік, выгуливающий бійцівську собаку. Тоді Марія вирішила сама втрутитися. “Залиште людину в спокої, інакше я викликаю поліцію”.

І так кілька разів.

Голос спокійний, бо мені ще не страшно. “Чуєш, іди на х*й, це моя дружина, що хочу, те й роблю, що хочу взагалі можу її вбити”, – гарчить в мою сторону агресор. Жінка на це лише повторює: “За що? Що я тобі зробила? Я доглядаю за тобою, готую тобі”, – передала розмову свідок.

Після цього чоловік відпустив свою дружину і почав йти за Марією. “С*ка, я тобі зараз голову зламаю”, – заявив він їй. “Не знаю, п’яний або під речовинами, хворий. Очі скляні і весь такий агресивний.

Я кажу: “Тільки спробуйте до мене наблизитись і пошкодуєте”. І раптом він прискорюється, починає порпатися під курткою, примовляючи, що зараз знайду пістолет і “нах*й тебе, с*ка, застрелю”, – розповіла перелякана киянка. Жінка зазначила, що їй стало дійсно страшно за своє життя. Однак допомогти їй ніхто не намагався. Сховавшись за гаражами, вона викликала поліцію.

Джерело.

Вам також може бути цікаво...